#38Имя: СергейОткуда: Ильичевск19.02.10 23:56
Что-то зафлудили чат совсем далекими от шахмат разговорами
А хотелось бы обратить внимание на просто потрясающее выступление Ярика Жеребуха в Капелле!!! Сегодня залез на сайт и посмотрел партии, таблицу и был поражен потрясающим кам-бэком после поражения от Юры! Теперь осталось сделать 1 шаг и будет очередной триумф львовян на французской земле! Особенно впечатлила партия Ярослава против Кажгалеева))) Владимир Александрович, по честному, это дебютная разработка была или найденная за доской идея?
#37Имя: ОлексійОткуда: Йокнапатофа17.02.10 15:13
Що стосується рекомендацій... Спитайте себе: "Як часто сором'язливі дівчата заходять до гросмейстерської кімнати?" Можливо, варто якось відділитись,зробити "Жіночу сторінку" зі своїм окремим зворотнім зв'язком?/.А критикувати(поки що...)нема підстав. Ваш сайт - це прорив, величезний крок уперед на тлі того, що сайт ФШУ- звичайна дошка оголошень, поздоровлень, реклами та т.і.. До речі, "Чернігівське Преміум" не надто поступається "Львівському". Один мій знайомий грос завжди повторює:"Жагу діяльності вгамовуй пивом". Тож будьмо
#36Имя: grandcoachОткуда: Lviv17.02.10 01:20
Вот такой вопрос. Что Вы порекомендовали бы улучшить на этом сайте? Прошу нас покритиковать. Ну или просто какие-то идеи предложить. Буду благодарен!
#35Имя: ДоброзичливецьОткуда: Йокнопатофа14.02.10 13:57
Пробачте, тут Вам записка наступного змісту: "Шановний Grandcoach, ми Вас дуже любимо, цінуємо Ваші досягнення і бажаємо подальших успіхів за Великою Шахівницею України. Підписи: маленький сірий пішак, сонячний пішак, місячний пішак, білий пішак, чорний пішак....усього два мільйони сто тисяч двісті чотирнадцять підписів".
#34Имя: grandcoachОткуда: Lviv14.02.10 12:35
Якось не треба! В нас вся країна якось працює. В СРСР вже була практика анонімних листів. Я вважаю, якщо є позиція, то ії треба публічно захищати. А ще краще запропонувати конструктивні рішення, показати як треба працювати!
#33Имя: ОлексійОткуда: Йокнопатофа14.02.10 12:27
Бажано взагалі хоч якось боротися з брудом, у якому ми зав'язли по самі вуха.На жаль, не вдалося спровокувати дискусію.Це ж так надійно: відсидітись, відмовчатись, відхреститись...(під невмирущим гаслом:"моя хата з краю, нічого не знаю"). Я теж такий, та, принаймні, намагаюся щось змінити
#32Имя: grandcoachОткуда: Lviv13.02.10 19:03
Ну якщо вже боротись проти бруду, то бажано це робити не анонімно. Так чесніше.
#31Имя: ОлексійОткуда: Йокнопатофа13.02.10 16:50
Коли функціонер, бюрократ, хай навіть і високопосадовець, дозволяє собі ганьбити та з іронією називати Чемпіона Світу з шахів "...молодым человеком...",то як це сприймати? Якщо будемо уникати такого "бруду", то знову отримаємо сірість і посередність, знову щонайменше на сім років. Не бажав би такого "позитиву", такої "солодкої цукерки" ні собі, ні своїм співвітчизникам. А львівське пиво справді клас.... Будьмо!
#30Имя: grandcoachОткуда: Lviv13.02.10 14:22
Та не в страху справа. В тому, що Ви написали є доля правди, а є і сумнівний тезіс. Я наприклад слабо уявляю, як би це вплинуло на склади національних збірних. Ну Карякін це звичайно, але інших кандидатур не бачу. Та й взагалі хотілось би більше на сайті партій і комбінацій, а менше бруду і політики. Від неї вже нудить! Сайт загалом задумувався, як острівок позитиву: ексклюзивних фото, комментованих партій, красивих ходів.
#29Имя: ОлексійОткуда: Харків13.02.10 13:01
Агов!Жодної відповіді на попередній матеріал.Це що,-"молчание ягнят"? Чи не набридло боятися власної тіні? Весна все одно прийде, незважаючи ні на що. Тож будьмо!
#28Имя: Олена БойцунОткуда: Київ11.02.10 16:22
Володимире, чудовий сайт! Було цікаво почитати матеріали, дізнатися про шаховий Львів, блоги - це також гарна ініциатива, бо особистий погляд завжди цікаво читати. Написала про вас тут http://www.marketingchess.com/2010/02/blog-post_11.html Буду заходити. Удачі вам :)
#27Имя: ОлексійОткуда: Харків10.02.10 16:35
Колись у фантастичній збірці я прочитав новелу "Людина, що прийшла занадто рано". Про нашого останнього президента (маю на увазі ФШУ, хоча і не виключається можливість інтертекстуальних варіацій) можна сказати: "Людина, що пішла занадто пізно". На мою думку, якби В.Петров подав у відставку одразу після переходу м.г. А.Музичук до іншої федерації, то ми мали б зараз набагато сильніший склад національних збірних України, як чоловічої, так і жіночої.
#26Имя: grandcoachОткуда: Lviv10.02.10 13:03
У нас система турниров выходного дня уже себя изжила. Грязно в клубе, холодно и никто не хочет играть в результате. Конечно иметь хороший клуб - это замечательно. Но если вдруг беда - однако есть хорошие организаторы, то выход будет найден! Безусловно это более сложный вариант, но безвыходных ситуаций не бывает!(классно сложились слова безвыходных ситуаций с турнирами выходного дня ) Успехов харьковчанам!
#25Имя: ВикторОткуда: Харьков10.02.10 12:32
В Харькове до недавнего времени существовала система турниров "выходного дня". С 10-00 - массовый турнир по "быстрым" шахматам (7 туров по 15 мин. с компьютерной жеребьевкой). Параллельно - круговик с мастерским составом, куда автоматически попадали призеры предыдущей "массовки". Все эти мероприятия проводились в ЦШК (центральный шахматно-шашечный клуб). Массовый турнир по "быстрым" шахматам собирал до 70-ти участников, мастерский "круговик" 10-15 человек. Все попытки возобновить эту систему после закрытия ЦШК провалились.
#24Имя: fsoОткуда: 09.02.10 14:46
А в в 11-му чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок (5 – 19 березня 2010 р., Рієка, Хорватія) хтось гратиме?
Капеллу ітак уже взяли минулого року :)
#23Имя: grandcoachОткуда: Lviv09.02.10 13:42
В розділі уроки насамперед бракує контенту! Все руки не доходять оформити пару лекцій. Нова книжка, тренування, адміністрування сайту + читання форумів байдикування забирає весь час. А прайс справа персональна. Йому там не місце.
Не грають в Аєрофлоті - тому що дорого. Плюс за пять днів починається Каппелла, там вся наша "толпа" і виступить. А ми проанонсуємо і по-вболіваємо (в цей раз)!
#22Имя: fsoОткуда: 09.02.10 13:32
В розділі "Уроки" бракує прайсу
#21Имя: fsoОткуда: 09.02.10 13:26
1. Чому ніхто не грає в Аерофлоті? До яких змагань і в кого іде підготовка?

2. В кого і за скільки може потренуватися(щоб хоч знати що це таке :) ) середньої сили кандидат в майстри у Львові? :)
#20Имя: grandcoachОткуда: Lviv09.02.10 12:44
Я думаю, что успехи львовских шахматистов не только и не столько благодаря клубу. Особенно в последнее время (к сожалению). Самое главное - это Люди. Организаторы турниров - такие как Николай Матвиенко, Андрей Матвийчук, Игорь Лещишак, Назар Фирман, Александр Боднарь и другие. Это тренеры: Виктор Карт, Адриан Михальчишин, Евгений Лысенко, Виктор Щербаков, Ира Бибо, Олег и Наталья Музычуки, Виктор Желяндинов, Михаил Козаков, Юрий Борейко, Александр Лагно и много много кто еще. Почет им и хвала! Большое количество энтузиастов, прославленные гроссмейстеры, да каждый добавил свой кирпичик в здание львовской шахматной школы.
#19Имя: grandcoachОткуда: Lviv09.02.10 12:31
Моим желанием было бы, чтобы гостевая стала местом обсуждения разных шахматных вопросов, дисскусий и т.д. Я думаю, что все наши гросы с удовольствием бы подключились и высказывали свое мнение на интересную тематику. Также можем обсуждать результаты ребят, их статьи, партии. Все-таки они главные герои этого сайта! Смелее!